Sarrow

Jakého sportovce máte nejradši čistě kvůli jeho charakteru?

Nehledě na to jak je úspěšný, který je vám nejsympatičtější?

Odpovědi
Drap

Franta Jučera, tady od vedle.

zjentek

Jakého? Tak asi charakterního. Já neznám žádnýho osobně, takže ať se jdou všichni bodnout včetně Drapa i s Jučerou!

aliendrone

Toho svého. Vždycky byl naprosto upřímný, nikdy nelhal a bez vyjímky dal (popřípadě vůbec NEDAL) zřetelně najevo „svůj názor“. A to je v dnešní době celkem unikátní. ;) :D :D

Gus_Fring

Z tenistů mi Berďas moc sympatický nebyl. Zato Rosol a Veselý jo. Z tenistek Kvitka, zatímco Plíškové jsou takové chladné.
Z fotbalistů jsem měl rád Lafiho, jsem zatvrzelý sparťan. Taky Čecha, je to velice inteligentní člověk.
Z hokejistů všechny naše reprezentanty. Samozřejmě od Plekance to není vůbec hezké, opustit děti a udělat si nové s novou. Ale srdce vyhrát má hlavně náš aktuální trenér – pan Říha. A navíc nemá žádné korupční skandály. :D

Kryšpín

Pepík Hnátek z Okresního přeboru.

Kelt

Klabzubovu jedenáctku , byli fakt skvělí. Herně i charakteristicky. A ze současných asi toho Jučeru.

Sportovkyně7

Moje máma mistryně světa v běhu do kopců.