Danina65

Jakého nejvyššího ocenění ve sportu jste dosáhli?

Tak ještě trochu sportu.Jsou tu nějací držitelé medaile z okresního, krajského nebo republikového klání? Nebo ještě výš? Ale i pralesni liga se počítá tam je hodně srdce a nadšení.

Dekuji, trochu mě mrzí neúčast žen. Že by tu nebyla medailistka?

Nejlepší odpověď
Klaproth

Už jsem se tady tím holedbal, jsem dvojnásobný mistr republiky v hokeji v kategorii starší dorost.

Další odpovědi
JájsemRaibek

V cyklistických závodech jsem skončil na druhé pozici :)

Rokio

V běhu do dlouhého kopce jsem byl druhý z pár desítek lidí. Dále jsem byl třináctý nejlepší sportovec ZŠ.

Kelt

Absolvoval jsem celkem 7 maratonských běhů a za každý jsem dostal medaili. I když výkon nic moc.

quentos

Duševní sport doufám počítáte taky, člověk je po něm vyflusanej úplně stejně, ne-li víc než po fyzickém (i když samozřejmě kdo si to nezkusil, nevěří). V tom případě čtyř zlatých medailí na kvalifikačních turnajích na MR ve scrabblu (a čtyř v anglické verzi), sedmého místa na mistrovství republiky a dvakrát reprezentace ČR na mistrovství světa (nevím, co z toho počítáte jako „nejvyšší“ – zda sice zlatou medaili, ale z „pouhého“ kvalifikačního turnaje, nebo sice „jen“ sedmé místo, ale na mistrovství republiky, nebo pouhé umístění na vocase, ale na mistrovství světa, kde za to stála už ta kvalifikace a účast).

Lamalam

Už jsem na to odpovídala – https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/dostali-jste-nekdy-medaili-pokud-ano-za-co

Arne1

Určitě jsem kdysi na pionýrském táboře dostal nějaký diplom 🙂

jáára

Nejsem zloděj, abych se učil běhat!

Kryšpín

V poslední době dosáhl nejlepšího výkonu vážený mistr Pelta

Sportovkyně7

Já jsem holka a byla jsem na běžeckých závodech v Rakousku a bylo tam hodně atletů ale já jsem tam vyhrála 1 místo a pohár.