Avatar uživatele
Danina65

Jakého nejvyššího ocenění ve sportu jste dosáhli?

Tak ještě trochu sportu.Jsou tu nějací držitelé medaile z okresního, krajského nebo republikového klání? Nebo ještě výš? Ale i pralesni liga se počítá tam je hodně srdce a nadšení.

Dekuji, trochu mě mrzí neúčast žen. Že by tu nebyla medailistka?

Upravil/a: annas

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? annas, Andělé, johana 56, JájsemRaibek před 2454 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Klaproth

Už jsem se tady tím holedbal, jsem dvojnásobný mistr republiky v hokeji v kategorii starší dorost.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
JájsemRaibek

V cyklistických závodech jsem skončil na druhé pozici :)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Rokio

V běhu do dlouhého kopce jsem byl druhý z pár desítek lidí. Dále jsem byl třináctý nejlepší sportovec ZŠ.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kelt

Absolvoval jsem celkem 7 maratonských běhů a za každý jsem dostal medaili. I když výkon nic moc.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
quentos

Duševní sport doufám počítáte taky, člověk je po něm vyflusanej úplně stejně, ne-li víc než po fyzickém (i když samozřejmě kdo si to nezkusil, nevěří). V tom případě čtyř zlatých medailí na kvalifikačních turnajích na MR ve scrabblu (a čtyř v anglické verzi), sedmého místa na mistrovství republiky a dvakrát reprezentace ČR na mistrovství světa (nevím, co z toho počítáte jako „nejvyšší“ – zda sice zlatou medaili, ale z „pouhého“ kvalifikačního turnaje, nebo sice „jen“ sedmé místo, ale na mistrovství republiky, nebo pouhé umístění na vocase, ale na mistrovství světa, kde za to stála už ta kvalifikace a účast).

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lamalam

Už jsem na to odpovídala – https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/dostali-jste-nekdy-medaili-pokud-ano-za-co

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Arne1

Určitě jsem kdysi na pionýrském táboře dostal nějaký diplom 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jáára

Nejsem zloděj, abych se učil běhat!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kryšpín

V poslední době dosáhl nejlepšího výkonu vážený mistr Pelta

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Sportovkyně7

Já jsem holka a byla jsem na běžeckých závodech v Rakousku a bylo tam hodně atletů ale já jsem tam vyhrála 1 místo a pohár.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek