Miroslavst

Jakého kapra jedí vegetariáni?

http://img.mi­mishop.cz/s/ms/178­0/1/1028/b2641348­.jpg

Nejlepší odpověď
BEAES

Čokoládového také můžu.

Další odpovědi
irij

Jsou tací, že si dají toho normálního. Ale jinak ho možná uplácaji z těsta.

Elk

Asi jenom z těsta. To už jsou na tom líp lidožrouti, ti si dávají občas i kaprfílda…

anonym

Sojového 🙂

fofbal

Žádného drží -li se svého kréda. Ti blbci co vypadají potom jako Honza Tříska a myslí si že se dožijí věku přes devadesát jako Vávra, oni poznají svůj omyl po věku osmdesáti let. Budou blbnout, ztrácet sílu a pak se na všechno vykašlou. Znám již dva případy. A zářné.