Kačul

Jaké žiletky používáte holky, dámské nebo pamánské?

Ahoj, já osobně používám pánské žiletky :) a nevím jestli nemám přejít na dámské, tak mi dolů napište jaké používáte a proč? :) díky

Nejlepší odpověď
anonym

Jak ti to můžeme nasat dolů,když nevíme odkud jsi a kolik je tam místa.

Další odpovědi
huxa

Nevím, jaký je rozdíl, mezi pánskými a dámskými žiletkami, u nás máme pouze jedny v bílé krabičce (tušímže astra?), tudíž používám nejspíše unisex 🙂

petra15

Já zádné, mela bych strach, ze bych se s tím rízla. A zádné holení podpazí u mne neexistuje(natoz nekde jinde). Ale kdyz jses stará bába, a musís si holit oblicej, tak je to tvoje vec…:-)xD

katusicka

Já mám dámské, ale každému vyhovuje něco jiného;))

kapka

Kde bych sehnala ty pamánské? :D