Kryšpín

Jaké výhody a úlevy mají občané v době covidu v Polsku, Slovensku, Rakousku a Maďarsku?

Na př. odpuštění záloh, příspěvek 25 tisíc, zrušení daně z nemovitostí, daň. balíček, kurzarbeit, odklad nájemného podpora do lázní apod.

Odpovědi
Pepa25

V každé zemi jiné.

ivzez

Že by Váš „příbuzný“ neznal odpovědi?

Kryšpín

Pepa25 zhruba jsem nahlédl k sousedům, ovšem tak štědré doslova socialistické dary jako v Česku u sousedů není. Podle mého názoru každý podnikatel si má být vědom že může být časem milionář, nebo také může zkrachovat případně skončit za katrem.
Stát není viníkem dovozu Covidu 19, ovšem podle Ústavy musí dodržovat ochranu zdraví občanů, tudíž některá podpora podnikatelů za krátký výpadek je více než socialistická.