slipknotak

jake vitaminy jsou nejvhodnejsi pro rust svalove hmoty? (konkretne brisni svaly)

Doplňuji:
pravidelne cvicim brisni svaly a chtel bych zvysit efektivitu vitaminama.

Nejlepší odpověď
venkovan

Pravidelné cvičení.

Další odpovědi
jendahun

To jako myslíš že svaly břicha jsou jiné,než ty ostatní? V tom případě doporučuji pivo 12°ve velkém množství.
Rozhodně neber Pangamin,po tom přibereš na břiše a v pase hodně.
Dovoluji si oponovat terry: není to pravda,bílkoviny ze sóji nejsou nejkvalitnější a dnes už se ví,že nám moc neprospívají,nejsme na tyto bílkoviny stavění,možná asiaté.
Svalstvo břicha se cvičí stejně jako ostatní svalstvo,není to žádná výjimka,to samé platí i pro stravu a doplňky.Jediná výjimka je v tom,že se neprocvičuje těžkými váhami,nikdo nechce mít vystouplé břicho a abnormálně zvětšené svaly v této oblasti.Tady platí víc opakování bez závaží,aby se dosáhlo prorýsování,pro­tahování aby se zabránilo zkracování a ukládání tuku.Více se dá najít tady:http://www.muscle-fitness.cz/

terry

Vitaminy žádné, ale proteiny ano.
Čím čistší, tím lépe. A ze soji patří mezi nejkvalitnější.

kamila44444

Cvič dál.K tomu můžeš používat fit tabletky.

Petrejk

ahoj, vše kolem životosprávy, fitness kulturistiky a věcí s tím spojebých je zde http://ostatni­.bazos.cz/inze­rat/12552259/Fit­ness.php najdeš tam více než odpovědi na své otázky