thetom96

Nárůst svalové hmoty – jaký doplněk?

Ahoj, chtěl bych poradit. Cvičím 3–4× týdně už asi třetí měsíc a chtěl bych urychlit nárůst svalové hmoty.
Nedržím žádné diety a nemám žádný speciální jídelníček a ani nechci mít nějaký speciální jídelníček.

Jaký doplněk si tedy mam koupit?

Děkuju :)

Nejlepší odpověď
Löwe

Jako dobrý doplněk bych volil permanentku do posilovny.

Další odpovědi
ReHu

Cvičit, posilovat jen doma neurčitě dobře, ale když budeš v posilovně, trenér ti řekne co, jak a kolikrát, aby zo mělo ten správný efekt.
Jako doplněk je dobrý kvalitní protein. Kvalitním myslím fo nejčistší.
Protein že soji je dobrý. Pohlídej čistotu. Vyjadřuje se v %.

gecco

Svalová hmota ti nenaroste ´z ničeho´ – takže potřebuješ bílkoviny – červené maso, sýr, tvaroh, vejce…
Nemusíš si vytvářet žádný „speciální jídelníček“ – jen musíš jíst dostatek bílkovin.

Pablo12041

Nepotřebuješ speciální jídelníček, jenom si udělej takový, aby si dostal do těla správné množství bílkovin a sacharidů. Jinak jako doplněk bych doporučil nějaký protein, třeba od Extrifit. Dalé po tréninku nějaký gainer na doplnění energie. Potom jak pudeš pokročilejší můžeš s nakoupit kreatin, BCAA, glutamin atd…

Pospic

Být tebou, tak se na cvičení vykašlu, nemá to žádný smysl. Chceš být nabušenec ale nechceš nic obětovat.

Nejsem žádný odborník ale řekl bych, že když je to doplněk stravy, tak ti je sám o sobě bez kvalitního jídelníčku k ničemu.

Když nemáš dobrý jídelníček, tak ti nemají ty svaly z čeho růst a je možné, že si ty svaly tím cvičením dokonce spaluješ, takže to má úplně opačný efekt.

Nech si poradit od někoho zkušenějšího nebo se na to vykašli.

Pepe1234

Zásadně Multivitamín v chelátové vazbě. Poté protein (žádný hovězí,sojový,hracho­vý …), pouze syrovátkový vyrobený metodou CFM, můžeš dat kreatin, glutamin, arginin, BCAA. Všechno se snaž jíst ze stravy Maso, vajíčka,mléčné výrobky mléko ne je to kepl. Zásadně neber Gainer, Anabolizery, tribulus.

thetom96

Cvičím pouze doma, děkuju za radu…