mikiva

Jaké venkovní vchodové dveře vybrat?

Jaké venkovní vchodové dveře vybrat, plastové nebo ocelové potažené folii?Máte někdo z tímto zkušenost, prosím poraďte.Díky.

Nejlepší odpověď
fortin

Podle zkušeností plastové s plastovým rámem. Kovové zárubně se v zimě potí. Nejdou zateplit. Dřevěné dveře se prohnou vlivem rozdílných teplot.

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/kovove-zarubne-se-poti

Další odpovědi
Wareg

Z praxe pracovníka v plastových oknech mohu říct, že je to vesměs jedno. Plast je plast, udělá stejnou práci jako dřevo, akorát s tím rozdílem, že dřevo je výrazně dražší a ne každému se plastové dveře mohou líbit (možno zvolit probarevnou folii).

grifin

Určitě bych dal přednost staré dobré KLASICE,
pořádné dveře–Dubové!

ReHu

Já také hlasuju pro dřevo. Pokud je vše dobře provedeno, tak se nezkroutí. Jsou také lepší a horší, více či méně bezpečnostní. Důležité jsou i zárubně s panty a kvalitní vícebodový zámek. R.

anonym

Sázka na tradici.Dobré,vyz­rálé, ošetřené dřevo.

tyna.ryglova

My máme už rok plastové vchodové dveře od Pramos https://www.pra­mos.cz/dvere/vcho­dove-dvere/plastove-dvere/ a jsme spokojení. Dveře se nezadrhávají, ani je manžel nemusí nijak seřizovat. Prostě jak nám je zadělali, tak tam jsou 🙂 .

Lupitko

My chceme klasiku dřevo. Též podle nás nejvyšší kvalita a vypadají moc dobře. Uvažujeme nad tímto truhlářstvím http://www.prak­tikawood.cz/dve­re-a-vrata-praha/. Moc se mi tam ty dveře líbí.

garwa

Na vchodové dveře doporučuji firmu NEXT – český výrobce dveří na trhu již několik let

kikulka

Hlavně ne od firmy Everlast CS, jsem velmi nespokojena s jejich jednáním. Reklamovala jsem vchodovou výplň a jejich dodavatel výplní je v konkurzu, takže ji prý nemají na kom uplatnit. Přenášejí svá podnikatelská rizika na kupujícího. Takto solidní firma nejedná.