Avatar uživatele
Jojka

Jaké se nosí nehty? Dlouhé, nebo krátké? Přírodní, nebo gelovky?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? annas, Jahoda, lenni před 5056 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Džanička

Já nosím dlouhé přírodní nehty,upravené na francouzkou manikůru.Vše si dělám sama.Gelové se mi nelíbí a ani dlouhé nehty na nohách,fuj,brr..

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Absolon

Gelové nehty už nejsou v modě jako minulý rok. Navíc bych řekl jako muž, že přírodní opracované nehty jsou hezčí. Např. na francouzskou manikúru úplně zbožňuju. Připadá mi to víc sexy.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
lenni

Já nosím dlouhé a přírodní. Mívala jsem gelovky, pak šly dolů a když mi nehty zesílily, začala jsem zase toužit po delších a tak jsem si je zkusila vypěstovat vlastní. A zatím jsem moc spokojená. Jsou pevné, vypadají skvěle a nepůsobí tak lacině jako gelovky. Při mojí práci mi nevadí, naopak jsem ráda, že moje ruce vypadají dobře.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

Přírodní, gelové už dlouho ne.
Také ne zcela krátké, ale také ne extra dlouhé.
Délka se také trochu odvíjí od tvaru nehtu, protože výsledek se stejnou délkou vypadá u některých krásně a jinde „zvláštně“.
Franc.manikura je stále v kurzu a vkusně provedená je 1.
Hlavně upravené a do letních bot s otevřenou špičkou decentně nalakované – všechny, ne pouze palce ☹.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lorja

Líbí se mi upravené nehty.Sama je musím mít ostřihané nakrátko,protože dlouhé se mi nehezky zatrhují až do nehtového lůžka a pak to ukrutně bolí a o všecko zachytávám.Nelíbí se mi,když má někdo nehty okousané pomalu až do půlky prstů.Používám bezbarvý lak i na nehty u nohou.V letních střevících vypadají hezky.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
bubukaa

já nosím přírodní a krátké nalakované a když si chci zablbnout s přátely nalakuji si každý jinak například černá bílá černá bílá

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
KarolínaNovo

Nedá se všeobecně říct, jaké se nosí nehty, protože každé ženě se líbí něco jiného. Já dávám přednost upraveným nehtům. Manikúru si dělám doma sama. Používám klasické laky na nehty, které jsem si koupila z https://www.raj­nehtu.cz/laky-na-nehty/ a mám různé odstíny, takže si můžu vybírat, kterou barvu si na nehty zrovna dám.

před 1566 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Příspěvek smazán administrátorem.

před 2100 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek