WhiteM

Jaké produkty na tělo pro děti (5 let) kupujete? Říkám si, že prcek už je velkej, tak by mohl používat stejnou kosmetiku

Odpovědi
Filip84

Kamarádka kupuje normálně v DM, vím, protože jsem jí to byl párkrát koupit. Druhá bere v Rossmannovi, ale to už se nepamatuju, co, viděl jsem to, potkali jsme se, bavili se o tom, že fakani to nebo ono potřebují, ale už je to pár roků zpátky.

To z toho DMka funguje, fakani nemají strupy, a ta jedna holka má taky tak nějak 5, 6 roků. 🤷🏽‍♀️😎

Jo, to jsem jí bral: jak je šampón na kočky a na psy, tak šampón na fakany. Sprchový gel? Tělový šampón? Tak něco (já to neznám, já mám šampón na vlasy, kondicionér na vlasy, a na tělo mýdlo, normálně kostku jako, ne žádný „gel“, tvl! 🤦🏽‍♀️), protože oni toho spotřebují strašnou hromadu, tak jim – prý – nemá smysl kupovat drahý (čemuž věřím). Funguje dobře: fakani nemají strupy a nesmrdí. 🤷🏽‍♀️

Co na tom navymýšlíš? 😃

cappuccino

Detska pokozka i detske vlasy maji jine slozeni nez u dospelych. V 5ti letech bych mu kupovala detskou kosmetiku.
Vyjimkou jsou mozna vyrobky od Nivea, ktere jsou vhodne pro deti i dospele.

Milunak

Já pro celou rodinu kupuju přírodní kosmetiku s dobrým složením a používají ji i moje děti, které mají 5 a 7 let. Kosmetika je opravdu šetrná, nedráždí a je moc příjemná.

LenkaHaj

Zdravím, taky bych chtěla přírodní kosmetiku vyzkoušet – doporučíte konkrétní značku prosím?

Jana5678

Já pro svou dceru kupuji na internetových stránkách https://www.on­cle.cz/ dětskou kosmetiku, která je šetrná k její jemné pokožce. Podle mě by se měla používat dětská kosmetika, jelikož jejich pokožka je mnohem jemnější než dospělého člověka. Jinak by vaše děti mohly mít nějakou alergickou reakci. Proto si dávám pozor, aby moje dcera používala přírodní a kvalitní kosmetiku.

Milunak

Doporučím značku LaOrganica – je čistě přírodní, má výborně poskládané složení, vše je hand made, takže je ideální pro dospěláky i pro děti. Tady máte odkaz na jejich stránky, tak mrkněte https://laorga­nica.cz/

LenkaHaj

Moc díky, určitě kosmetiku od Laorganica vyzkouším – mám dobré recenze, moc se mi líbí i složení a hand made výroba :)