láďa1

Jaké peníze si vzít do Tuniska?

Odpovědi
Michal Kole

myslím, že Evropská Eura a Americké dolary budou stačit

quentos

vypadá to, že se tam platí tuniskými dináry – když je nebudou v české směnárně mít, tož holt vyměnit až v cíli po příjezdu/příletu

Zdroj: http://en.wiki­pedia.org/wiki/Tu­nisian_dinar

anonym

použiť miestny bankomat.
Ten snáď dá platné peniaze (menu).

Děda Louda

Velké.

Miky S

Tak nejlepší jsou eura, ale jak psal quentos, platí se tam dináry, ty by ti měli bez problému vyměnit v hotelu na recepci (teda u nás i ve všech hotelech v okolí to tak bylo). V obchodech myslím eury většinou zaplatíš, ale v těch stánkách se suvenýry, keramikou apod. moc eura neberou… Dináry se vyměňujou až na místě, tady se snad ani sehnat nedají;)