lusy116

Jaké/které oblečení si mám vzít na zítřejší školní focení? Poradíte i účes?

Prosím poradte :) Vůbec nic mě nenapadá.

Odpovědi
Drap

Neporadíme, neznáme tě. Nevíme zda ti je 8 nebo 17. Obleč si něco, co ti bude slušet.

karfigol

Nejlépe takové oblečení, aby sis i po letech mohla říct, že ti to na fotce sluší. Na školní focení jsou vhodné fotorekvizity, nejlépe z http://smile4u­.cz/kategorie-produktu/foto­rekvizity/ Když jsme se ve škole fotili, tak jsme je při focení používali a byla s nimi celkem sranda. Fotka je pak o moc hezčí.