Langer

Jaké máte zkušenosti se společností Armánia a.s.?

Myslím tím, nákupy, solidnost, ochotu..

Nejlepší odpověď
soptik

S touto společností mám prozatím špatné zkušenosti ! Nereagujou na maily a ani na udaná čísla. Z jeich strany není ochota komunikovat. a ani solidnost mě nenadchla.

Další odpovědi
anonym

Odpovím jinak. Nabídka firmy je trochu jasná, doporučit nejvýhodnějšího operátora. Mobilní poradenství? Zní to lákavě použít firmu k výpočtům. Ale ono to asi zadarmo nebude. Už na první webové stránce poblikává pojištění a osobní poradenství. Co se za tím skrývá? Tuhle službu si může dovolit zase jenom firma kde je jedno jestli se platí za služby operátorovi nebo o desítky tisíc navíc této firmě.
Mám podobnou otázku která zní: Jaký máte názor na institut finančního poradenství?

Ono se něco nebo někdo tváří že ta a tá firma poskytuje benzin zadarmo, nákupy zadarmo, že stačí podepsat smlouvu a začnu vydělávat za každou další chycenou osobu dvanáct tisíc. Jenže abych mohl dostat tyhle peníze, musím koupit produkt který nepotřebuji. Je to důchodové spoření u ČPP. Tam musí být obrovské provize za každou duši, to není možné aby z toho profitovala firma která vlastně nic nevyrábí! Obchoduje prý se zlatem v Jihoafrické republice.. Jak se prezentují na webu, čtu že mají v České republice přes dvacet tisíc členů klubu IFP. To je strašně malý počet lidí kteří podepsali, když vezmeme v úvahu, že firma pracuje od roku asi 1998. Co ti lidé podepsali? Koupili vlastně půjčku. Půjčku na důchodové spoření ve výši 48000 korun. Jenže dluh se musí splácet a tak se splácí měsíčně 2000 korun. To je hodně. Jak si vydělat peníze? Na to je to tahle chytrá mašina na peníze. Vím že peníze nevznikají v mincovnách ale že vznikají dluhem. Stanete se prodejcem stejného produktu – půjčky s mnoha výhodami. Skutečný produkt však jsou členové. Když každý měsíc přemluvíte – ukecáte slabšího občana ve věku 30–40 let který bude jednou ‚potřebovat‘ důchodové spoření, že jinak nebude mít nic, za rok máte v kapse 12×12000 korun. To je dobré? A proč je za dobu fungování pouze přes 20 000 členů? Spousta z nich si musela přizvat své rodinné příslušníky protože spoření, pojištění, to je prostě boj. Zkuste někomu něco prodat co on nechce. K výhodám:. když firma vyvíjí tlak na nějaké prodejce aby šli s cenou dolů aby jsme ‚to měli levnější‘, je zároveň vyvíjen tlak na dělníky aby pracovali přesčasy zadarmo. Opravdu věřím, věříte tomu že v důchodu vám bude dobře, že budete spokojeni a šťastni? Že budeme v křesle houpat čapama a číst vnučkám pohádky? Ne, tyhle našetřené peníze budou přebity novým chytrým produktem. Budeme si objednávat nepotřebné smetí, budeme si půjčovat aby jsme na tom vydělali.
Mobilní poradenství může vzít kalkulačku takovou jakou máme doma a spočítat nám kde na hovorech ušetříme. To je jasné. Dále nám vyberou chytrý telefon. Oni vyrábí ‚Nízké poplatky‘. Telefon při podepsání smlouvy vám můžou dát zdarma. Finanční zabezpečení. To je další produkt. Zajímalo by mě když pojišťovny či banky nabízí prodejcům nebo doporučovatelům velké provize, proč tyhle provize nedají mě klientovi který tam přijdu a vyberu si druh pojištění a podepíšu to? Těch 12 000 není pro ně moc. Vaše kariéra u společnosti ARMANIA a.s.: to znamená asi, že musíte koupit produkt, nejspíš to bude to pojištění aby jste mohli začít pracovat hlavou a né rukama jak to tam píšou. Pryč od toho! Když si vše spočítáte, – řeknou vám že riziko neexistuje, tak zjistíte že jste plátce svého pojištění a že nemůžete najít nikoho kdo by ‚to‘ od vás koupil. Takových inzerátů je všude plno. Tak jak zbohatnout a mít těch 12 000 za měsíc? Sakra jak? Tož já nevím ale chodím makat rukama a něco pro hlavu se tam taky někdy najde.

PS: všimněte si, když do vyhledávače GOOGLE zadáte ‚ifp club‘, zobrazí se nabídka IFP – institut finančního p o r a d e n t s t v í.

Zdroj: hehe, poradentství..

Langer

Zvažuji podání trestního stíhání na tuto společnost.