Pé.ju.ška

Jaké jsou konkrétní situace které by byly hodnoceny jako přestupky proti občanskému soužití?

Nejlepší odpověď
anonym

Nerespektování vlastnických práv souseda, svévolné zabrání jeho pozemku, vypouštění drůbeže a zvířectva na cizí pozemek, pomluva, napadání a osočování cizí osoby atd.

Další odpovědi
led

Rušenie nočného kľudu

hanulka11

Také obtěžování sousedů v bytech nesnesitelným zápachem – Někdo hromadí doma neskutečné věci a ten zápach je zničující.
Bývá to i v sousedství domků -kde chovají hospodářská zvířata.Lidé by měli brát ohled na druhé , často se tak neděje.

IK

Myslím že také různé naschvály. Vylít něco na cestu, záměrně škodit a rušit, bránit a omezovat. Některé věci je těžké dokázat a tak i člověka obvinit.