Lgee

Jaké je v Ústeckém kraji nejbližší opuštěné místo?

Nejbližší opuštěné místo (třeba nějaký kostel, kam by se mohlo jít legálně, trošku bych to tam uklidil vzal si tam spacák a matraci a přespal bych tam, četl sem o stovkách takových míst na světě, ale v Ústecké kraji nic, vím, že bych si připadal jako bezdomovec, ale kdybych tam přespal jen jednu noc, ale pokud je to opuštěné, tak je tam asi radiace, ne?

Odpovědi
yuko

Jsi debil že tě napadají takové blbosti

Abych vlozila odkaz, musim zatrhnout, ze jsi debil, coz urcite neni pravda a druha moznost, ze je normalni chodit prespat do pusteneho kostela taky nemuzu, protoze to normalni neni. Ale diky tomu jsem si precetla zajimavy clanek a ted vim, ze jsou mezi nami takovi, kteri podobna mista vyhledavaji. Muze to byt zajimave, dobrodruzne, ale velmi riskanti. Takova mista jsou casto hlidana bud ostrahou nebo psy ci kamerami. Nebo tam muzete narazit na narkomany ci jine podivne osoby. Takze bych hledala dal timto zpusobem, coz se mi nechce. A najit si skupinu dalsich, kteri po necem takovem touzi. Pisete legalne, tak mozna by i nejaky starosta uvital, kdyby ho nekdo pozadal, ze za prespani na opustenem a znecistenem miste to tam uklidite. I takova ruina – treba zricenina nekomu patri, pri nejmensim obci. Podivejte se na mapu, obhlednete to tam a pozadejte starostu, zda tam muzete prespat a ze to tam uklidite – nemyslim jen po sobe, ale treba cele okoli hradu.

Zdroj: http://www.me­tro.cz/galerie-pritahuji-vas-ruiny-urbexaci-zvou-na-vypravu-do-opustenych-mist-1q4-/praha.aspx?c=A140527­_175628_metro-extra_rab

gecco

„Jsi debil“ – abych tě citoval, že zakládáš takovou anketu…
:-O
Takže nenapíšu odpověď…
😉
Ale jo – je poměrně normální navštívit neobvyklé místo a třeba se tam i vyspat.
Jen – i takové ´opuštěné´ stavby mají své majitele a před tím, než se tam vypravíš, měl bys jej požádat o svolení…
😉
Anebo se prostě zajdi vyspat do lesa, na louku…
😉