12kolemjdouc

Jaké je správne slovo pro píseň all of me od Johna legenda?

Nelibi se mi ta písnička ptz mi prijde že ten zpěvák je stimulovan až moc jednoduchými vecmi. Zároveň mi však povrchní moc nesedí jako správně označení.

Odpovědi
Mravenec

Tak ji neposlouchej. Je to subjektivní pocit, nikdo to nedokáže vyjádřit tak, jak by sis představoval konkrétně ty. Někomu se líbí, někomu ne.

Pro mě je správné slovo pro označení písničky například romantická, zamilovaná. Povrchní určitě ne, to je opět vidět tvůj myšlenkový pochod, nebo soustavný trollismus.