Jahoda

Jaké je sériové číslo pro......

Zdravím! Když otevřu Nero 6 a kliknu na Vytvořit datový disk a zobrazí se mi tabulka, do které mám vepsat své jméno a nějaké sériové číslo. Problém je, že nevím jaké sériové číslo tam mám zadat. Při instalaci Nera 6, se mi u toho žádné sériové číslo nenapsalo. Prosím, pokud víte jaké číslo tam mám doplnit, napište. Ještě bych byla ráda, kdyby mi někdo napsal přesný postup. Moc děkuji za Vaše odpovědi a přeji hezký zbytek dne ;o)

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Já našel sériové číslo takto:
Start-spustit a napiš regedit a potvrď enter
tam vyhledej řetězec:
HKEY-LOCAL-MACHINE
SOFTWARE
Ahead
Nero-Burning Rom
Info
a tam je v položce Serial5 uvedeno identifikační čís­lo.

POZOR!!!!!!!!!!
V této položce ani v jiných položkách regeditu NIC NEMĚŇ!!!!!
Regedit je systém a počítač zde ukládá veškerá data pro spouštění, chod počítače a jiné potřebné údaje.
Při změně klíče v regeditu u důležitých položek by mohlo dojít ke zhroucení systému a to nezvratně!!!!!!!!!!­!!!!!!!!!
Takže jen KOUKAT!!!!!!!!!!!