Bahroona

Jaké internetové album pro nahrávání fotek je dle Vás nejlepší?

Mám účet na rajčeti. To ale fotky při nahrání dost komprimuje a ničí. Nemá někdo zkušenosti s jinými alby? Např. devianart.com nebo na Googlu?

Odpovědi
www

Podobných otázek tu bylo dost. Doporučuji fotoalba Centrum.cz
Doplňuji:
Viz např. otázku
Servery na sdílení obrázků

karfigol

Já nahrávám fotky na Google disk. Pokud je chceš mít v podobě, ve které se jen tak nezničí, doporučuji investici do fotoknihy. Na http://www.prin­tmall.cz/ si vždy sestavím fotoknihu a nechám si jí zpracovat. Podle mě jeden z nejlepší způsobů pro uchování a prohlížení fotek.