eleonnore

Jaké informace o mně získá řadový policista, když si moje jméno vyhledá v databázi?

Bavily jsme se s kolegyní o tom, co o českém občanovi může zjistit česká policie v rámci jejich databáze. My dvě naštěstí nemáme co skrývat, takže je nám to víceméně jedno, ale tahle otázka nás zaujala.
Je nám podle určitých indicií jasné, že zjistí vše, co má český občan na občance. Tedy fotografii, trvalé bydliště, rodné číslo apod.
Nevíte ale, jestli mají informací víc? Například co jsem vystudovala, kde mimo ČR jsem cestovala a podobné informace?
Díky.

Odpovědi
led

Len tie, ktoré sú mu prístupné vzhľadom k jeho pracovnému zaradeniu.
Viac informácií už dostane napríklad kriminalista, než pochôdzkár.

OptieX

Taky by mě to zajímalo, doufejme že co nejmíň, že?