rostavalek

Jaké granule?

Jaké granule by jste mi doporučily v katelgorii http://www.gra­nule.cz/granu­le-pro-psy/

Diky

Nejlepší odpověď
Drap

V podstatě všechny jsou dobré. Vybírej taky podle psa a podle toho co se psem děláš, nebo k čemu ho používáš. Potom vyzkoušej. Některé konkrétnimu psovi chutnají více, některé méně.

Další odpovědi
ivana525

Výběr granulí je určitě potřeba přizpůsobit věku psa, jeho velikosti, zažívání, jestli má nadváhu, hodně pohybu apod. Ze značek bych doporučila Taste of the Wild.