larios22

Jaké Bojové umění je nejlepší aby jsme byli připraveni na Pouliční Rvačku v realném životě?.

Je lepší Box nebo něco jako Musado, Raw combat,Kungfu

Nejlepší odpověď
bolak

kousat, škrábat, klíčem do oka

Další odpovědi
zjentek

pouliční bojové umění- jednu do kulí, až se vybulí ..a až se vybulí, tak pak dvě do kulí

Questman

Starobylé umění ruských bohatýrů zvané Automat Kalašnikova obrazca 47

Reezo

Každé bojové umění má něco do sebe. Pokud ti jde vyloženě o street fight, tak je dobrý třeba thaiský box, Krav maga a to musado. Já osobně fandím wing tsun, jelikoz je to efektivní umění na obranu.

Hamon

Každé a žádné. Pokud jsi na dostatečně vysoké úrovni, je každé lepší než nic. Ale když bude útočníků víc, budou ozbrojeni a obklíčí tě, pak žádné umění nepomůže.
Sám jsem se svého času cosi učil, dnes nosím palnou zbraň (i když spíš kvůli ochraně druhých)… a rizikovými místy procházím se zvýšenou opatrností.

honza19hk

VZ58

da ny

… chodit kanálama :D

Nerevarin

Na stream.cz dávaj pravidelný pořad o sebeobraně. Jmenuje se to Krav maga, nebo tak nějak a je to plné návodů jak se chovat v různých situacích, jak odrazit útok apod.