Kelt

Jaká vytvořená postavička se vám líbí kvůli charakteru?

Máte nějakou oblíbenou postavu, animovanou nebo loutku? Obdivujete její charakter, možnosti? Jaká to je? Nezáleží zda současná, nebo z doby před 30 a více lety? Děkuji.

Nejlepší odpověď
Ametyst

Ovečku Shaun, je to úžasný seriál. I ten chytrý hlidaci pes, co předstírá práci, když se zrovna objeví pán. 🙂

Další odpovědi
Čecho_slovák

Líbí se mi Pat a Mat. Kolikrát se v seriálu vidím, jak mi to jde-nejde.

elkon

Krteček.

paul1

Líbil se mi pan Prokouk. To byl takový koumák v groteskách promítaných před mnoha desetiletími.

Kepler

Pat a Mat – kvůli jejich neuvěřitelné schopnosti improvizace a řemeslné zručnosti 😊.

anonym

Toriel z Undertale. Jedna z nejmilovanějších postav v herním světě.

https://ibb.co/PgCkfwM

marci1

Jedině Ferda mravenec a jeho pracovitost. Mohl by dělat hodinového manžela. 🙂

Viktorie II.

Trautenberk.
Tak v tom případě se mi líbí řezník Krkovička a Gargamel.

Rokio

Rock Lee – dokazuje, že génia lze překonat tvrdou prací

Disraeli

Čistě jen animované? Tak to bude Tai Lung a Mistr Oogway. :D Kocour v botách ze Shreka. Kdysi dávno Diego z Doby ledové.

Pepa25

Ametyst: asi jsem viděl jiný seriál 😉 Bitzer (pes v Ovečce Shaun) není obvlášť chytrý (Shaun je rozhodně chytřejší) a svou práci bere velmi vážně (byť se občas zapomene u poslechu hudby a pak to hasí).

Kelt

Viktorie, já chtěl animované postavičky – tedy loutky nebo kreslené postavičky. Trautenberka hraje herec. Sice skvěle, ale tady se to nepočítá, proto ti nehodím palec.