Avatar uživatele
horke-kakao

Jaká varná konvice je nejlepší? Kterou máte?

Skleněná, plastová nebo celonerezová? A jakou máte vy?? Podle mě skleněná je blbá, protože se může rozbít a pálí. Plastová je blbá, protože po čase začnou odpadávat jemné částečky plastu a usazuje se tam vodní kámen. Celonerezová sice vypadá dobře, ale taky pálí. Jakou máte vy?
Doplňuji:
Pro bolak : Divil by ses, kolik času lidi stráví vybíráním rychlovarné konvice. Dělala jsem promo akci v elektru a byla jsem tam celý den, takže vím, že největší zájem byl o konvice a lidi si je vybírali průměrně asi tak 20 minut. :)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? kavac před 3739 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
briketka10

Plastovou

mám Plastovou po zkušenostech a reklamacích se
čtyřmi Celonerezovýmí konvicemi jsem se rozhodla
právě pro ten plast mám ji 5 let a je perfektní až se
rozbije koupím si Tefal zase plast, ale v modré barvě..

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
brillant

Celonerezovou

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
badisko

Jinou (napište do diskuze)

Nemam konvici …zda se mi to zbytecne .. na vareni kavy pouzivam ..džavu .. a na caj zase konvici z varneho skla …nebot v konvici jako takove nikdy neodhadnes teplotu vody na caj …ve sklenene alespon trochu a to tak …ze kdyz se zacnou dole delat male bublinky voda na caj je hotova …piju jen zeleny caj a.. Cesminu Peruanskou ..takze Mate…:)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
bolak

Plastovou

Nejlepší v čem? Nerezová stojí 5× tolik co plastová, a na plastovou je záruka 2 roky, takže pokud ti na nerez dají záruku 10 let, ber ji.

To bylo co se týče financí, jinak všechny konvice umí vařit vodu, což je jejich hlavní účel a proto si je lidi kupují, né proto že se leskne, má pěknej tvar a nebo hezky cinká když do ní ťukneš lžičkou, to je třeba si uvědomit.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dudu

Celonerezovou

Konvice umoňuje nastavení typloty po pěti od čtyřiceti do sta stupňů a udržovaní teploty po neomezenou dobu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
kavac

Celonerezovou

Doplňuji:
V práci používáme celonerozovou konvici, je to nějaký levný noname šmejd. Doma konvici nepoužíváme, vaříme na plynu.

Upravil/a: kavac

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Celonerezovou

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Cooldan456

Celonerezovou

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
tesla15

Celonerezovou

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Banshee

Plastovou

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Poklička

Celonerezovou

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Celonerezovou

Doplňuji:
Mám celonerezovou, kterou jsem dostala darem, ale kdybych ji nedostala, tak bych si rychlovarnou konvici nepořizovala.

Upravil/a: marci1

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jikra

Skleněnou

Já mám krásnou sklěněnou s modře osvětleným dnem.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Roky

Celonerezovou

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Beer4Real

Plastovou

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Vercule

My máme tuhle https://www.o­kay.cz/varna-konvice-russell-hobbs-21670-70-1-7l/. A tu jsme koupili hlavně proto, že se nám líbila. Dobře… Mně se líbila :D A je super.

Avatar uživatele
Pastorna

Já mám celonerezovou od Sencor. Sice byla dražší než obyčejná plastová, ale fakt bych už nechtěla riskovat, že by se do vody uvolňovaly nějaké toxiny z těch plastů. Tu svou jsem si našla na https://www.vy­bavdomacnost.cz/ :) Umí i různé teploty, což je na moje čajíčkování úplně ideální.

před 1102 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
koreg

Varná konvice http://rychlovarne-konvice.cz/prace-s-rychlovarnou-konvici/...ze začátku u nás byli asi dvě, co si pamatuji v plastové podobě a pak jsme přešli na nerezovou konvici, na kterou nedáme dopustit

před 2471 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
MarkettB

Já jsem ted koupila keramickou varnou konvici od značky Orava a jsem natšená, děsně krásná :) Tak snad i vydrží.

před 2603 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kajaka

keramickou varnou konvici? To jsem ještě neviděla, ani nevím, že se něco takového vyrábí, se musím mrknout.

před 2594 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
MarkettB

jasně, že vyrábí :) Mrkni sem https://www.by­dleni.cz/zpra­va/Zahrejte-svuj-organismus

před 2586 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kajaka

Děkuji, už jsem jí našla i na té Oravě. Asi taky koupím, je opravdu krásná :) :) :)

před 2570 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

já se nedivím, já jsem si toho vědom. že to dělají, já se jen divím proč to dělají…

před 3738 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Sůwa

Jikra – já mám sice taky celonerezovou konvici, ale skleněná s podsvíceným dnem ( nejlépe fialově ) by se mi mooooooooooc líbila. Ani vodu by vařit nemusela 🙂

před 3738 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek