horke-kakao

Jaká varná konvice je nejlepší? Kterou máte?

Skleněná, plastová nebo celonerezová? A jakou máte vy?? Podle mě skleněná je blbá, protože se může rozbít a pálí. Plastová je blbá, protože po čase začnou odpadávat jemné částečky plastu a usazuje se tam vodní kámen. Celonerezová sice vypadá dobře, ale taky pálí. Jakou máte vy?
Doplňuji:
Pro bolak : Divil by ses, kolik času lidi stráví vybíráním rychlovarné konvice. Dělala jsem promo akci v elektru a byla jsem tam celý den, takže vím, že největší zájem byl o konvice a lidi si je vybírali průměrně asi tak 20 minut. :)

Nejlepší odpověď
briketka10

Plastovou

mám Plastovou po zkušenostech a reklamacích se
čtyřmi Celonerezovýmí konvicemi jsem se rozhodla
právě pro ten plast mám ji 5 let a je perfektní až se
rozbije koupím si Tefal zase plast, ale v modré barvě..

Další odpovědi
brillant

Celonerezovou

badisko

Jinou (napište do diskuze)

Nemam konvici …zda se mi to zbytecne .. na vareni kavy pouzivam ..džavu .. a na caj zase konvici z varneho skla …nebot v konvici jako takove nikdy neodhadnes teplotu vody na caj …ve sklenene alespon trochu a to tak …ze kdyz se zacnou dole delat male bublinky voda na caj je hotova …piju jen zeleny caj a.. Cesminu Peruanskou ..takze Mate…:)

bolak

Plastovou

Nejlepší v čem? Nerezová stojí 5× tolik co plastová, a na plastovou je záruka 2 roky, takže pokud ti na nerez dají záruku 10 let, ber ji.

To bylo co se týče financí, jinak všechny konvice umí vařit vodu, což je jejich hlavní účel a proto si je lidi kupují, né proto že se leskne, má pěknej tvar a nebo hezky cinká když do ní ťukneš lžičkou, to je třeba si uvědomit.

dudu

Celonerezovou

Konvice umoňuje nastavení typloty po pěti od čtyřiceti do sta stupňů a udržovaní teploty po neomezenou dobu.

kavac

Celonerezovou

Doplňuji:
V práci používáme celonerozovou konvici, je to nějaký levný noname šmejd. Doma konvici nepoužíváme, vaříme na plynu.

Drap

Celonerezovou

Cooldan456

Celonerezovou

tesla15

Celonerezovou

Banshee

Plastovou

Poklička

Celonerezovou

marci1

Celonerezovou

Doplňuji:
Mám celonerezovou, kterou jsem dostala darem, ale kdybych ji nedostala, tak bych si rychlovarnou konvici nepořizovala.

Jikra

Skleněnou

Já mám krásnou sklěněnou s modře osvětleným dnem.

Roky

Celonerezovou

Beer4Real

Plastovou

Vercule

My máme tuhle https://www.o­kay.cz/varna-konvice-russell-hobbs-21670-70-1-7l/. A tu jsme koupili hlavně proto, že se nám líbila. Dobře… Mně se líbila :D A je super.

Pastorna

Já mám celonerezovou od Sencor. Sice byla dražší než obyčejná plastová, ale fakt bych už nechtěla riskovat, že by se do vody uvolňovaly nějaké toxiny z těch plastů. Tu svou jsem si našla na https://www.vy­bavdomacnost.cz/ :) Umí i různé teploty, což je na moje čajíčkování úplně ideální.

koreg

Varná konvice http://rychlovarne-konvice.cz/prace-s-rychlovarnou-konvici/...ze začátku u nás byli asi dvě, co si pamatuji v plastové podobě a pak jsme přešli na nerezovou konvici, na kterou nedáme dopustit

MarkettB

Já jsem ted koupila keramickou varnou konvici od značky Orava a jsem natšená, děsně krásná :) Tak snad i vydrží.

Kajaka

keramickou varnou konvici? To jsem ještě neviděla, ani nevím, že se něco takového vyrábí, se musím mrknout.

MarkettB

jasně, že vyrábí :) Mrkni sem https://www.by­dleni.cz/zpra­va/Zahrejte-svuj-organismus

Kajaka

Děkuji, už jsem jí našla i na té Oravě. Asi taky koupím, je opravdu krásná :) :) :)

bolak

já se nedivím, já jsem si toho vědom. že to dělají, já se jen divím proč to dělají…

Sůwa

Jikra – já mám sice taky celonerezovou konvici, ale skleněná s podsvíceným dnem ( nejlépe fialově ) by se mi mooooooooooc líbila. Ani vodu by vařit nemusela 🙂