čup

Jaká svíčka vydává největší teplo?

Nejlepší odpověď
Drap

Záleří na kvalitě použitého parafinu či vosku a na velikosti svíčky. /tedy spíše na tloušťce knotu/

Další odpovědi
zjentek

nejspíš ta s nejdejším a nejširším knotem ..svíčku jsme zatím využívali pouze jako zdroj světla, tak ti nevím

anonym

Vonná čajovka bez svícnu.

mosoj

Ta která hoří modrým plamenem.
Nejteplejší je plamen nad tmavěmodrou částí po jedné straně plamene (kolem 1400 °C). Nicméně tato část plamene je velmi malá a uniká z ní tak málo tepelné energie. Teplota většiny plamene se pohybuje okolo 1000 °C.

Primárním účelem svíčky je osvětlování nikoliv vytápění.

WoIfy

Největší teplo vydává jednoznačně svíčka hořící 🙂

vagra

Řekl bych, že zapálená. :)

annas

Je to tak. 🙂