berushga

Jaka spolecnost mi priveze novou lednicku z CR do zahranici (konkretne Sardinie)? Nemuzu to nikde najit.. a kolik to bud

Jaka spolecnost mi priveze novou lednicku z CR do zahranici (konkretne Sardinie)? Nemuzu to nikde najit.. a kolik to bude stat?

Odpovědi
Drap

Téměř jakákoli přepravní firma či autodoprava, vlastnící dodávku. Určitě to nebude nejlevnější. Cenu spočítá každý dopravce jinak.
Domnívám se, že by vyšlo levněji ledničku tady prodat a na Sardinii koupit novou.

mosoj

Třeba mimo jiné tato.
http://www.ppl­.cz/main.aspx?cls=ar­t&tre_id=73&ar­t_id=228

Představa o dopravě jednoho kusu jednou dodávkou je zcestná. Takto se to nepraktikuje ani v ČR.