barnajka

Jaká povolení budu potřebovat, budu-li chtít uspořádat kulturní akci spojenou s živou hudební produkcí?

Zajímalo by mě hlavně, kam všude budu muset zajít a akci ohlásit, jestli se za to platí a jak moc dlouho dopředu to musím provést. Akce by se měla konat venku, čili open air :)
Existuje nějaký web, kde by se daly najít všechny potřebné informace k pořádání akcí? Promotérovi to zadávat nechci a sama moc zkušeností nemám :)

Budu vděčná za každou radu, díky všem :)

Nejlepší odpověď
Drap

Povolí příslušný obecní nebo městský úřad. Tam se dozvíč, co všechno budou chtít. Může se to částečně lišit. Pokud je to venku, budou zřejmě chtít souhlas vlastníka pozemku.

Další odpovědi
hanulka11

zde jsem našla něco ..pro představu
http://www.brno-komin.cz/stora­ge/Kulturniak­ce.doc