DrMastor

Jaká pokuta mi hrozí když jsem koupil auto před třemi roky a ještě není přepsané na mě a kdo tento přestupek řeší?

Odpovědi
Ametyst

Hlavní věc je zaplacené pojistné. Majitelem auta může být někdo jiný. Provozovatel je osoba, která vozidlo nemusí vlastnit, ale se souhlasem vlastníka je fakticky užívá a provozuje, hradí náklady provozu vozidla atd. Je-li provozovatel jinou osobou než vlastník, potom se i tento odlišný provozovatel zapisuje do registru vozidel.

Funna

žádná, ale pokud nemáš povinné ručení na sebe, tak lituju předešlého majitele…