Šrámkovi

Jaká pojíšťovna je nejlepší pro prvorodičku, mám VZP

Jsem těhotná, termín mám začátek prosince, mám pojišťovnu VZP 111 a dokonce tohoto měsíce je možnost změnit pojišťovnu, tak jsem se chtěla zeptat, jestli je jiná pojišťovná lepší pro prvorodičky, nějaké výhody, nebo tak nějak, co se týče porodnýho, rod.přídavku a tak kolem. Děkji za odpověď a názory, V.ŠRÁMKOVÁ

Odpovědi
greek

Ideálně MVCR nebo Vojenskou (budou se stejně slučovat…). Platí nejvíce a mají dobré jméno, oproti vytunelované VZP!!!