jjaa

Jaká podestýlka do kočičí toalety je nejlepší/hrud­kující,nehrud­kující,siliká­tové/?

Nejlepší odpověď
briketka10

Moje kočky si chválily stelivo Mikeš 58,–Kč zde:

https://www.spo­kojenypes.cz/mi­kes-standard-podestylka-kocka-pohlc-pachu-5kg/

Další odpovědi
Danina65

Zkusila jsem všechny, nepozorovala jsem větší rozdíly.

Muffz

My kupujeme silikagel, vydrží dlouho, pohlcuje pach, sice je trochu dražší, ale nepořídili jsme si kočku za x tisíc, abychom na ni šetřili. Zkoušeli jsme i levnější, hrudkující, nehrudkující, ale kočce se nic jiného nelíbilo (dělala potřebu vedle záchodku), navíc práší a páchnou prachem.

Pokud to není nějaká vesnická kočka, tak doporučuji nešetřit.