123unicorn

Jaka může být příčina opožděni menstruace? Je možné ze otěhotnim z kapky touhy ? Nebo je to pouze stres ?

Se svým přítelem sem spala bez ochrany. Provozovali sme přerušovany sex. Při prvním sexu nedošel k vyvrcholnení. Poté následovala cca hodinová pauza. A my spolu spali znovu. Probíhalo to opět stejně. Mam 3 dny zpoždění. Mám zvlastni bolesti v místech žaludku. A sem taková nafoukla, skoro jak kdybych byla těhotná.
Je možné ze mám to zpoždění třeba jen kvůli praskum co sem dobrala 18. ?

Doplňuji:
Ty prášky sem měla na zánět

Odpovědi
Hlada

Na Postinor je zřejmě pozdě, takže si můžeš po předpokládaném termínu menstruace udělat těhotenský test. Od teď už ale můžeš šetřit na výbavičku nebo spolehlivou antikoncepci.

ivzez

Ptáte se znovu na totéž. Mohla jste otěhotnět,
ale může jít i o stres nebo jinou příčinu.
Pravděpodobnější mi přijde první možnost …

WastingDougl

Ano je to opravdu vyborny nápad mít sex bez ochrany, koukej mazat na gyndu, at to zjisti doktor/ka.Pokud kouris jak fabrika, menstruci to taky zpozduje.
Nechráněny sex=těhotenství a pokud je to náhodne sex na jednu noc, pěkná pohlavní nemoc ti jistí. Kapavka, syfilis, AIDS