Jaká je zákonná lhůta na vyšetření vozidla a případné vrácení auta zadrženého policií k provedení expertízy?

Odpovědi
atriplex

Pokud to dobře chápu, že vozidlo bylo zajištěno k provedení kriminalistické expertízy (metalografie, genetika či něco podobného), pak taková lhůta neexistuje. Případné námitky k době provedení (průtahy) můžete namítat pouze podáním žaloby u soudu „že kvůli bezdůvodným průtahům jste nemohl třeba podnikat“.