Spiritus

Jaká je vaše nejoblíbenější vůně?

Říká se,že vůně mnoho prozradí..:)
Doplňuji:
a an mysli mám jak flakonky tak i přírodní:)

Nejlepší odpověď
ten který je

Má nejoblíbenější vůně je vůně lesa.

Další odpovědi
iceT

A mate na mysli parfem nebo vuni jako takovou?
V prvnim pripade mam rada lehke nevtirave,v tom druhem mi voni cerstve ususene pradlo,a vune dobreho jidla.

PostApMan

Vůně ranní kávy…
Vanilka
Skořice
A to tmavé dřevo odněkud z Thajska – nevím jméno, ale soused ho má a krásně mu voní byt.

Toruk

Za komunistů jsem hodně trpěl, tehdy ty voňavky československých výrobců, ty člověka dokázaly potrestat 🙂
Nedávno se mi stal opačný extrém. V MHD jela žena, jejíž vůně mě natolik okouzlila, že jsem se dovolil zeptat se jí, jaká to je. Nechtěl jsem aby to vypadalo, že ji balím, protože nebyla můj typ, ale nedalo mi to. Byla to vůně od Victorie Beckham.

A taky mám rád vůni santalových tyčinek… a pravé vanilky…

tomash

Vůně dobré kávy, nové knížky, posekané trávy… a drobná úchylka – voní mi takový ten sajrajt, co ho používají jako desinfekci v nemocnicích. Lisol, nebo Lizol, tak nějak se jmenuje.

anonym

Mám rád vůni rozkvetlého fialového šeříku,vůni vanilky kterou používá moje žena a kupodivu mi voní i višňák na ošetření ran.

aramah

Já používám La-Rive.Ale co mi voní nejvíc,koňský hnůj.Kolikrát se musím hlídat abych si dom neodnesla koblihu.

Cullinda

Já mám ráda lehké ovocno-květinové vůně.
Z květin mi asi nejvíc voní fialky a citronová tráva. A z flakonků mi nejvíc voněl Dreamlife od Avonu, bohužel už ho nevyrábějí.. :(
A když už jste se zmínili o úchylkách – jako malá jsem zbožňovala Pitralon – když se táta oholil. A svým způsobem se mi líbila i vůně benzínu – ale feťák nejsem :)

SinceX

Mě voní benzín, sice ne ve větších dávkách ale cítít mi ho nevadí.

Ještě se mi líbí vůně vanilky, kávy, a po dešti..:)

ReHu

To podle nálady a podle denní doby atd.
Z květin asi frézie.

Andy.vlk

Miluji vůni lesa a nových knih. Ani tenisové míčky podle mě nevoní špatně. Z květů mi voní šeřík a lípa.