Sarrow

Jaká je vaše nejoblíbenější FPS hra z válečného prostředí?

(Např. Medal of Honor, Battlefield, Call of Duty, Brother in Arms, Flashpoint, ARMA, Wolfenstein,…)

Prosím o konkrétní díl :)

Nejlepší odpověď
pl4toon

Válečné hry mám rád. Je to můj relax :) Moje první byly Operace Flashpoint, Call of Duty 1+2 (dnešní CoD už nehraji, herně mi připadají moc jednoduché), Arma, Soldier of Fortune 2 : Double Helix (moje první online střílečka, ze které mám nick pl4toon).
Pak jsem objevil Battlefield2, který mě opravdu oslovil a hrál jsem tuhle pecku dlouhá léta od roku 2005. Battlefield3 jsem sice zakoupil, ale moc nehrál, už to není ono, je orientovaný až moc komerčně na můj vkus. Uvidíme s čím přijde BF4.
Tak nějak paralelně hraji sérii Crysis, kmterý je mi herně opravdu blízký. To sice není čistokrevná válečná hra, ale má i určité válečné prvky. Vyčkávám u Crysis3 a Trackmanie na další hru, která mě osloví stejně, nebo alespoň podobně jako BF2.