dust8

Jaká je podle vás ideální délka chlupů v podpaží na léto?

Nejlepší odpověď
elkon

Takové hlouposti neřeším, jak to příroda vytvořila, tak to je. Nechci vypadat jako buzerant. Chlap bez chlupů není pořádný chlap.

Další odpovědi
Kepler

Já si to stříhám na 30 mm a jsem spokojený.

Edison

Nesmyslná otázka.

miroslav.bk

IMHO 0.
Nekdo sice bude namitat ze je to „buzerantsky“ apod., ale jde tu o pohodli – zadne chlupy = zadne misto, kde se muze drzet pot, rozkladat bakterie apod. …

iceT

Chlap bez chlupů nemusí být nutně buzerant, masírovat chlupatý záda není žádná p*del, a pokud by mě objal chlap a měl mokro v podpaží, tak to je lahůdka, protože muži se opravdu potí, dík nechci, radši chlapa bez chlupů.