sandy45

Jaká je idealní teplota pro pěstování rajčat, paprik a okurek ve skleníku?

Je možno je pěstovat společně?

Nejlepší odpověď
Hykam

Tak mezi 20°c – 30°c je v pohodě.
Samozřejmě, že můžete uvedené plodiny pěstovat společně v jednom skleníku.
Doporučuji kapénkovou závlahu, tím že nebudete zalévat na list, máte větší šanci, že plodiny nenapadne plíseň.

Další odpovědi
johana 56

Ve skleníku můžete pěstovat všechno současně.Hydraulika by měla otvírat při teplotě nad 25°.Rajčata,papriky i okurky ohrnu jako brambory a zalévám do žlábků ke kořenům.