Pipka

Máte zkušenost se sázením více druhů rostlin na jeden záhon?

Má někdo zkušenost se sázením více druhů rostlin na jeden záhon? Jako třeba cibule a salát nebo mrkev atd.????

Nejlepší odpověď
johana 56

Můžete kombinovat.
Přísadu salátu sázím na okraje záhonů s jakoukoliv zeleninou, stejně tak kedlubny.
.............­.............
Např. semínka ředkviček a mrkve smíchám dodromady a vysévám. Ředkvičky se sklídí dřív než mrkev a tu potom není třeba přetrhávat.

Další odpovědi
zjentek

Kde je kousek úrodné hlíny, tam vysaď. Není důležité mít na záhoncích pořádek.
Čím hloupější sedlák, tím větší brambory.