michalds

Kdy je ideální chodit spát?

Nejlepší odpověď
Kepler

Já zapadnu to kanafasu kdykoliv, kdy mi začnou klesat víčka. Klidně si schrupnu i po dobrém obědě. Nemá význam jít spát v nějakou určenou hodinu, když se mi nechce a jen se v posteli převaluju.

Další odpovědi
Drap

Jak zapadne slunce.

blackgirl

Ideální je 8–9 hodin spánku

marci1

Člověk usíná zhruba během patnácti minut, pokud tedy potřebujete vstávat v 6 ráno, je nejlepší jít si lehnout ve 20.45 nebo 22.15. S pomocí naší tabulky zjistíte, v kolik si máte jít lehnout, abyste se čilí a svěží vzbudili v potřebný čas: viz odkaz
🙂

https://www.pro­kondici.cz/v-kolik-mame-chodit-spat-abychom-se-probudili-svezi-nase-tabulka-vam-poradi/

ivzez

Ideální je chodit spát tak, aby se člověk probudil odpočatý.
Konkrétní doba závisí na tom, kolik spánku kdo potřebuje,
a na tom, jestli (ne)musí vstá(va)t v určitou hodinu.

michalds

marci1: :D

michalds

blackgirl: já jsem se ptal na něco jiného