babibr

Jaká je délka platnosti povolení ke kácení stromů?

Nejlepší odpověď
venkovan

Platnost povolení je ve správném rozhodnutí vyznačena. Zpravidla se dává na rok s tím, že se nedoporučuje kácení v době vegetace. Platnost povolení ke kácení začíná 15 den po jeho vydání, kdy nabývá právní moci.
Na některé stromy není třeba o povolení žádat, ale opět je to v zákoně a prováděcí vyhlášce.

Další odpovědi
poa.li

Neomezená. Jen je třeba kácet mimo vegetační období. Tuším, že říjen – duben.