Kryšpín

Jaká byla kvalita a záruka na zboží prodávané Vietnamci v době normalizovaného socialismu?

Občas vyslechnu názor pamětníků na dobrou kvalitu zboží v uvedené době, ovšem když poslouchám názor pracovníka svážející odpad nýní při budování kapitalismu údajně 90% pochází z asijských tržnic, které leckdy nepřečkají ani záruční dobu.

Nejlepší odpověď
Hlada

V době socialismu nemohli Vietnamci nic legálně prodávat, protože podnikání bylo zakázáno. Jejich dovoz nekvalitního zboží nastal až po převratu. Do té doby se na černém trhu kupovalo spíš kvalitní zboží ze západu, u kterého se záruka neřešila.

Další odpovědi
elkon

Vždy podle zákonů.

Kryšpín

Takže sameťáci mají největší zásluhu na povolení podnikání této pracovité komunity a největší dovoz šmejdů od asijců i když část již to kombinuje s výrobou a pašování drog.