bolak

Jak zvýšit citlivost myši když už jsem na maximu?

Existuje na to nějakej software? Ovladač mám namíru, ale stejně, centimetr pohyb myší a kurzor je teprve v půlce monitoru, je to prostě líný..

Nejlepší odpověď
honza19hk

pokud už to máš nastavené na maximum tak už to asi více nepujde.Leda tak novou krysu co to zvládne.

Další odpovědi
beer

Jen tak pro zajímavost.. a nač to potřebuješ? Dyť i tak se s tím nedá pracovat ))

anonym

a co když se koukneš do ovladacích nástrojů na MYŠ,tak to tam zkus naštelovat

bolak

SMV: vždyť říkám že tam sem na maximu :) ty se mnou jednáš jak s nějakým počítačovým miminkem…;)

bolak

beer: ale pracovat se s tím dá, ale moje druhá myš má úplně jinou citlivost a zdržuje to