Jak zvětšit mužský šourek aby byl jako plný tekutiny a velký?

Lze zvětšit bez rizika šourek aby byl nastálo plný a velmi velký?

Nejlepší odpověď
Retko

K cemu? Pokud chces vylekat predstavitelky nezneho pohlavi, je i hodne jinych zpusobu.

Další odpovědi
Mofli

nejbezpečnější metodou je estetická chirurgie. Provádí i takové zákroky.

9 řemesel

Kolega podstoupil tento chirurgický zákrok,(mimo jiné toho dost lituje), a výsledek ? Přešívání kalhot a ve zhruba 3–5 případech(je stále svobodný) to byl úlek a odmítnutí styku,neboť se bály nějaké choroby.Takže potvrzení o „úpravě“ nosit raději sebou , a zákrok decentně !!!Kolegovi je nyní 58 ,podstoupil to před 3 roky.