Kroupič

jak zruším heslo když zapínám PC ?

Nejlepší odpověď
arygnoc

start
ovládací panely
uživatelské účty

fg

Dej start.Položku spustit a do ní zadej příkaz:control userpasswords2­.Odškrtni fajfku a dej OK.Potom se objeví okénko a zadej tam uživatele co bude automaticky přihlášen.

anonym

Chudste , ja ho smazavam uz pul roku a mam ho tam furt. ! 🙂 -iv-

chudst

Ale ne, smazat moji otazku. Puvodne jsem se ptal, kde to tam najdu, protoze vzdy jsem si rikal, ze to tam nikde nevidim. Ale pak jsem si to otevrel a primo na me hledelo v Uzivatelskych uctech „Odebrat heslo“. Ale prisahal bych, ze tam pred rokem jeste nebylo XD No dobre, dobre, ma vlastni blbost.

chudst

*smazat moji odpoved

anonym

🙂