Kostk@

Jak zjistím kolik je Králíkovi let? Bez toho aniž bych věděla datum narozeni? :)

Nejlepší odpověď
Funna

bohužel pana Králika neznáme…co kdyby ses ho zeptala??

Další odpovědi
bestanswer

podle tuhosti masa)

iceT

Pokud se jedná o mazlíčka,tak veterinář by ti zřejmě přibližné stáří králíka sdělil,ale ne přesně na den.

Hubabublinka

Vy jste hnusni… Pry podle tuhosti masa :-/
Říká se pry podle délce zadních tlapek… Ale pokud chodíš k veterináři tak se zeptej :)

Nely.P

Zdravím,
nemáš tady napsané jestli je to domácí mazlíček, pokud ano tak třeba skus zajít za veterinářem ten toho určo bude vědět více než mi 🙂
Nela