Školníšprtka

Jak zhubnout na zadku a stehnech?

Nejlepší odpověď
annas

Zřejmě jste zapomněla na archiv.

Projděte si otázky, opakují se, z odpovědí se dovíte víc.

https://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=jak%20zhub­nout%20na%20za­ku%20a%20steh­nech

Asi 30 % je ovlivněné geneticky., jinak špatný životní styl. Záleží na tom, zda nejde jde jen o váš subjektivní pocit.

Může pomoct změna jídelníčku a cvičení. atd.

Cviky v odkazu a další rady

https://www.no­vinky.cz/zena/zdra­vi/clanek/uzka-a-pevna-stehna-muzete-mit-jiz-za-tricet-dni-76446

Další odpovědi
Speed77

Cvičit, dělat dřepy, cviky na nohy a zadek, běhat, jíst zdravě. Procvičovat všechny partie (hubne se rovnoměrně, nikoliv podle partií). Kardio, kalisthenika nebo nějaký sport (plavání, běh, jízda na kole).

Roman71

Zadek a stehna..?
Ideální nenáročný způsob je svižná chůze (cca 20–30 minut denně nebo ob den podle odezvy svalů). Osobně se mi osvědčilo skákat přes švihadlo nebo jezdit na koloběžce. Je to dobré na udržení kondice při dlouhodobém sezení 😉

paul1

Více se hýbat, když to jinak nejde, tak si zaběhat namístě u rádia při nějaké hudbě, cvičit (např.dřepy) a méně papkat.

da ny

Správné cviky.
Pokud jste „hruška“, nepomůže nic.

Dochy

Zhubnout svaly? Domnívám se, že to je něco, čemu je lépe se vyhnout. Pokud se mluví o hubnutí, zpravidla jde o odstranění části tukové hmoty.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Roman71

Ono to chce hlavně nenechat se po cvičení odradit narůstající váhou. Jde totiž o zcela přirozený jev, kdy pod tukovou vrstvou roste svalová hmota. Hodně lidí kvůli tomu přestane se sebou něco dělat hned v samotném začátku cvičení a to je chyba!
S ochabující svalovou hmotou klesá hybnost těla a prostor pod kůží rychle plní tukem. Problémy s lymfatickým systémem na sebe taky nenechají dlouho čekat 😉

Jak už tady bylo několikrát řečeno, tak to jen shrnu.. vyvážená strava a hlavně POHYB!
Bez pohybu to nejde, i když to zpočátku asi bude i bolet 😉

Speed77

da ny, ať má hrušku nebo jablko, celulitidu, nebo 300-set kilovou nadváhu, je to jedno. Pomůže zdravá živtospráva, pohyb, sport, dieta.
Pokud se tuk ukládá do konkrétních partií, je to často vina lymfatického systému a usazenin (někdy dokonce jen sedavého způsobu života). Stačí „to rozhpohybovat.“ Cvičit a zdravě jíst.
Říkat, že se nedá zbavit celulitidy, hrušky nebo kterékoliv formy nadvády je naprostý nesmysl.
Větší problémy mají pouze ti, kteří mají skutečně vrozené potíže se zpracováním potravy, bez štítné žlázy a podobně. A i oni si to pohybem/cvičením a vyvýženým příjmem potravy mohou pattřičně regulovat, upravit ty tělesné proporce.

Speed77

U těch co mají akorát hrubě nad 100 kg je pak akorát problém s povislou kůží (možnost operace), jinak není žádný problém zbavit se nadváhy, ať je jakákoli.