katísek

jak zbalit kluka co je moc hezkej?

Je to kluk z naší třídy holky říkaj že se k sobě povahově hodíme já si to taky myslím ale on asi ne jak ho mám přesvědčit že ano
A aby se mnou začal chodit a když se to nepovede tak abych tím nezničila naše kamarádství???PRO­SÍM ODPOVÍDEJTE RYCHLE JE TO DŮLEŽITÉ!!!!!
Doplňuji:
a sme moc dobrý kámoši chodíme spolu na oběd ale on si vždy sedna s klukama s kterýmá vycházím líp než s klukama ale je mi blbý k němu přijít a zeptat se jestli si můžu sednout když je celá jídelna buť prázdná nebo obsazená ale holky mě držej místo.párkrát sem už s nim seděla ale před klukama nechci něak působit.

Nejlepší odpověď
Polarka.29

Zkus osvědčenej trik…jako náhodou se objevuj na stejných místech jako on. Zjisti kam třeba chodí nakupovat nebo kdy chodí do fitka, pak se tam jako mimochodem potkáte a téma ke konverzaci je už jasné :) Hlavně na něj netlač, zkus něčím vybočovat lehce z řady :)