jak zapojit na plynový kotel se zabudovaným zásobníkem na TUV cirkulaci vody

Dobrý den. Mám namontovaný kotel Viessman Vitodens 222 a nyní mi v domě praskla voda. Chtěl sem, aby mi při rozvodu vody udělal instalatér cirkulaci vody, ale ten mi odpověděl, že to nejde, prý v tom kotli něco není zabudováno. Chtěl jsem se optat zdali se to dá nějak řešit popřípadě dokoupit nějaký díl. Děkuji

Odpovědi
escibe

Na toto je jistě lepší stránka

Zdroj: www.kutilska.po­radna.net

mosoj

Pokud vím cirkulace TUV se dělá přes akumulační nádržku. Kotel udržuje nastavenou teplotu v akumulační nádržce a vlastní cirkulace probíhá potom z té nádržky.