Jak zaplatit za ESTU?

Ahoj,
ta stránka ,na které se platí poplatek za Estu je jen v AJ.Nikde jsem nenašla žádný návod v češtině.
Může mi,prosím,někdo napsat, co se tam vyplňuje (jestli třeba č.pasu) a jestli se to má napřed vyplnit a pak žádat a nebo jak? A taky jak se zalogovat? Co tam se píše?
Nerada bych něco ‘ vyvoslila’ , tak prosím o radu.
Děkuji moc.

Odpovědi
Děda Louda

Prvním krokem budiž použití překladače. Možné nejasnosti pak můžeš řešit konkrétním dotazem.

Salvaje

Pokud z tohoto máte strach, kontaktujte nějakou agenturu, která Vám pomůže. Např. Student Agency
leisure@studentagency.cz , +420 5 42 42 42 42