Čecho_slovák

Jak zajet motorovou pilu?

Tuším, že dostanu motorovou pilu a chci se zeptat, jestli se zajíždí třeba jako motorka?
Návod ještě nemám k dispozici.

Odpovědi
Drap

Řezat. Nijak zvláště ji nepřetěžovat a na poprve s ní neřezat celý den v plném záběru.

elkon

Zkontrolovat dotažení všech šroubů, případně namazat řetěz a řetězové kolo (https://www.pro­finaradi.com/na­rex-olej-1l?gclid=CjwK­CAiAp8iMBhAqE­iwAJb94z-ii__7YJyqJBNqP3w0Vi­OPug27ZxIiDFpyC­FbhIXvuf4-zRAENfBRoCR54QAv­D_BwE) a pak řezat.

plebs

Pokud je to made in China tak se stejně rychle bude poroučet do sběrného dvora.

xiperio

Hlavně na ni rozkročmo nesedat.

Čecho_slovák

Doufám, že Stihl nevyrábí v Číně?!

aliendrone

Čecho_slovák>>> Hmm, tady někdo slídil, když už víš, že to bude Stihlka. ;) :D :D

Čecho_slovák

ali, to víš, jsem člověk zvědavý a trošičku chápavý. V létě, když mi odešla pilka, manželka se ptala kterou bych chtěl a napadla mne stihlka.🤣