Avatar uživatele
jmachan

nevim co delat s krtkama. chci pustit do zeme elektricky proud 1 fazu. neublizim tim mladym ovocnym stromeckom?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? dudu před 4037 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
fcoop

Dejte si heslo „krtek“ do té „odpověďovské“ šedé lišty a budete ukrtkován.
A na krtka platí buď zaříkávání,nebo kočka.
S tím proudem bych si to rozmyslel – už jsem viděl,jak kamarádova babička tančí na zahradě.To bylo po dešti a myslelo se,že babce ruplo v hlavě. Asi tak.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
zjentek

vzpomínám, že můj děd stál vždycky trpělivě s rýčem v ruce nad tou dírou, kde krtek zrovna vyhraboval, a pak se jej snažil trefit a rozseknout. Drastické, ale někdy možná nezbytné (pokud nejde chytit a přemístit ,) )

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
badisko

Ctete zde …http://www.pla­sicky.cz/plasic-krtku.html elektricke plasice jsou asi nejucinejsi..­....ale poradny proud ze zahradni hadice take muze pomoct ikdyz jen omezene …jinak elektriku nedoporucuji …nema moc nalny efekt ..ta je tak dobra va vyhaneni zizal pro rybarske vyuziti…:D
Doplňuji:
Jinak muj pradeda.. delal velice ucine mechanicke pasti za pomoci duteho kusu vetve dratku ..spice na kolo a provazku ..:D ..no jo stazrici vedeli jak nato…

Upravil/a: badisko

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mapel

Jen klid. Stromečkům to neublíží a krtkům taky ne. O svůj život nemáte strach? Vám by to mohlo ublížit. Uzavíráte elektrický obvod a můžete se stát jeho součástí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Ta fáze stromečkům neublíží. Neublíží bohužel ani tomu krtkovi. A pozor! Krtek je chráněný.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
honza19hk

na krtka je bodý trban nebo tatra a hadici od výfuku do díry v krtinci pak vyřadit a šlápnout na plyn. Dým z výfuku se dostane do jeho chodem a krtek většinou pojde.
Takhle to dělám já. Pokud nelze k mistu zajet autem,stačí motorová pila,sekačka atd. prostě jiný zdroj výfukových plynů.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek