jmachan

nevim co delat s krtkama. chci pustit do zeme elektricky proud 1 fazu. neublizim tim mladym ovocnym stromeckom?

Nejlepší odpověď
fcoop

Dejte si heslo „krtek“ do té „odpověďovské“ šedé lišty a budete ukrtkován.
A na krtka platí buď zaříkávání,nebo kočka.
S tím proudem bych si to rozmyslel – už jsem viděl,jak kamarádova babička tančí na zahradě.To bylo po dešti a myslelo se,že babce ruplo v hlavě. Asi tak.

Další odpovědi
zjentek

vzpomínám, že můj děd stál vždycky trpělivě s rýčem v ruce nad tou dírou, kde krtek zrovna vyhraboval, a pak se jej snažil trefit a rozseknout. Drastické, ale někdy možná nezbytné (pokud nejde chytit a přemístit ,) )

badisko

Ctete zde …http://www.pla­sicky.cz/plasic-krtku.html elektricke plasice jsou asi nejucinejsi..­....ale poradny proud ze zahradni hadice take muze pomoct ikdyz jen omezene …jinak elektriku nedoporucuji …nema moc nalny efekt ..ta je tak dobra va vyhaneni zizal pro rybarske vyuziti…:D
Doplňuji:
Jinak muj pradeda.. delal velice ucine mechanicke pasti za pomoci duteho kusu vetve dratku ..spice na kolo a provazku ..:D ..no jo stazrici vedeli jak nato…

Mapel

Jen klid. Stromečkům to neublíží a krtkům taky ne. O svůj život nemáte strach? Vám by to mohlo ublížit. Uzavíráte elektrický obvod a můžete se stát jeho součástí.

Drap

Ta fáze stromečkům neublíží. Neublíží bohužel ani tomu krtkovi. A pozor! Krtek je chráněný.

honza19hk

na krtka je bodý trban nebo tatra a hadici od výfuku do díry v krtinci pak vyřadit a šlápnout na plyn. Dým z výfuku se dostane do jeho chodem a krtek většinou pojde.
Takhle to dělám já. Pokud nelze k mistu zajet autem,stačí motorová pila,sekačka atd. prostě jiný zdroj výfukových plynů.