Acer

Jak z Microsoft office Word 2007 odstraním některá slova která jsem přidal?

Prostě jen potřebuju vědět jak dát slova ze slovníku. děkuji za pomoc

Odpovědi
anonym

http://blogs.msdn­.com/b/natura­llanguage/archi­ve/2008/09/11/can-i-remove-a-word-from-office-s-speller-dictionary.aspx
z helpu Word:
1.Klepněte na Tlačítko Microsoft Office ( to velké kulaté vlevo nahoře s logem) a potom na tlačítko Možnosti aplikace Word.
2.Klepněte na možnost Kontrola pravopisu a mluvnice (v tom okně dole).
3.Klepněte na tlačítko Vlastní slovníky.

Přidání, odstranění a úprava slov ve vlastním slovníku
1.Otevřete dialogové okno Vlastní slovníky.

Postup
2.Vyberte slovník, který chcete upravit. Dávejte přitom pozor, abyste nezrušili zaškrtnutí jeho políčka.
3.Klepněte na příkaz Upravit seznam slov.
4.Proveďte některou z následujících akcí:
Chcete-li přidat slovo, zadejte je do pole Slova a klepněte na tlačítko Přidat.
Pokud chcete odstranit slovo, vyberte je v seznamu Slovník a klepněte na tlačítko Odstranit.
Chcete-li upravit slovo, odstraňte je a potom je přidejte v požadovaném tvaru.
Chcete-li odstranit všechna slova, klepněte na tlačítko Odstranit vše.